Service 1
OTURMA GRUPLARI

Kanepeler, koltuk takımları, berjerler, kitaplıklar, TV üniteleri gibi mobilyaların yanında, bir oturma odası dekorasyonunun karakterini belirleyen öğelerden bir tanesi de oturma grupları oluyor. Farklı renk ve desenlere sahip koltukların birbirine harika bir uyumla eşlik ettiği oturma grupları sayesinde, iç mekanınızın tümüne hakim olacak stilinizi ortaya koymanız mümkün hale geliyor. Evinize değer katacak birbirinden konforlu oturma grupları, en şık örnekleri ile bu katalogda sizleri bekliyor!

Service 1
KÖŞE TAKIMLARI

Oturma odalarında alandan tasarruf sağlayarak nispeten daha geniş hareket ortamı elde etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihi olarak göze çarpan köşe koltukları, L şeklindeki işlevsel tasarımları ve şık görünümleri ile ev dekorasyonlarının vazgeçilmez öğelerinden biri olmayı başarıyor. Uyumlu bir berjer ile kombine edilerek değerlendirildiğinde oturma odası dekorasyonlarının havasına hava katan köşe koltukları, sundukları konfor ile de kullanıcılardan tam puan alarak sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Bu kategori altında, birbirinden iddialı köşe koltuklarını inceleyerek oturma odanıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Service 1
KOLTUK TAKIMLARI

Televizyon izlerken, kitap veya gazete okurken, dinlenirken, misafir ağırlarken veya kahve keyfi yaparken günün uzun saatlerini içerisinde geçirdiğimiz oturma odaları, en önemli ve dekorasyonuna en çok özenilen yaşam alanlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor. Sehpalar, duvar modülleri, kitaplıklar ve TV üniteleri gibi eşyalar ile döşenen bu iç mekanlara karakterini kazandıran ve odanın tarzını belirleyen en önemli öğelerden biri olan koltuk takımlarının birbirinden şık örneklerini bu kategori altında inceleyerek estetik zevkinize hitap eden modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Service 1
SALON TAKIMLARI

Salon takımları, modern dünyanın tüm imkanlarını sunan en şık tasarımları evlerimize getirmemizi sağlıyor. Birbirinden farklı renk ve modellerden oluşan modern salon takımları ve özellikleri bize hangi tarzda dekorasyon yapmak istiyorsak onu sunuyor. Salon takımlarının birbirinden şık örneklerini bu kategori altında inceleyerek estetik zevkinize hitap eden modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.